Niels reality realitná kancelária

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

O nás

Cieľom spoločnosti Niels reality

       je poskytovať predovšetkým kvalitné služby, tak aby klienti u nás našli všetko, čo práve potrebujú.  Korektnosť, bezpečnosť, efektivita pri  poskytovaní obchodných služieb  na profesionálnej úrovni vystihujú obsah našej práce. Kladieme dôraz na komfortný a seriózny prístup, tak aby sme docielili efektívne zabezpečenie potrieb klientov. Konzervatívny prístup smeruje k bezpečným transakciám pre všetky zúčastnené strany.

      Sme zástancami vyrovnaných a prehľadných vzťahov, čo je prirodzenou súčasťou nášho spôsobu práce. Cieľom spoločnosti Niels reality je poskytovať predovšetkým kvalitné služby tak, aby klienti u nás našli všetko, čo práve potrebujú.  Klienta sprevádzame počas celej cesty od prejavenia záujmu o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti, až po odovzdávania nehnuteľností s následnou podporou. Ekonomické poradenstvo na najvyššej úrovni je u nás nerozlučnou súčasťou spojenou s akoukoľvek transakciou s realitami.

      Filozofiou spoločnosti Niels reality je spokojný zákazník, ktorý oceňuje naše komplexné, profesionálne služby, ľudský prístup a dodržiavanie etických a morálnych princípov.

     V prípade, že Vás informácie o nás zaujmú, budeme radi, ak sa s nami stretnete osobne pri konkrétnej činnosti v oblasti kúpy, predaja , prenájmu nehnutelností, či ekonomického poradenstva ohľadne financovania jednotlivých transakcií.